Home Güncel Haber Geyikli Haber Yusuf Yazıcı’nın, SMA hastası Demir Ali’ye yaptığı destek alkışlandı.

Yusuf Yazıcı’nın, SMA hastası Demir Ali’ye yaptığı destek alkışlandı.

Yusuf Yazıcı bir kez daha alkışlanacak bir harekete imza attı.

Ordu’da yaşayan Spinal Musküler Atrofi (SMA) hastası 1,5 yaşındaki Demir Ali Bayraktar için Trabzon’daki akrabaları, Trabzon’da ‘umut dükkanı’nda el emeği ürünleri satarak, kampanyaya destek olmak için harekete geçmiş ve Trabzon’da kermes düzenlemişti.

Trabzon şehrinin kısa sürede sahip çıktığı Demir Ali Bayraktar için, geçen sezon Trabzonspor’dan Fransa ekibi Lille transfer olan Yusuf Yazıcı’nın forması da açık artırma ile satışa çıkarılmıştı.

TRABZONSPOR ESKİ YÖNETİCİSİ NEVZAT AYDIN KAYITSIZ KALMADI!

Trabzonspor’dan Lille transfer olan Yusuf Yazıcı’nın ilk maçında giydiği formanın Spinal Musküler Atrofi (SMA) hastası 1,5 yaşındaki Demir Ali Bayraktar’ın tedavisine katkı için açık artırma ile satışa çıkarılması sonrası Trabzonspor eski yöneticisi Nevzat Aydın forma için 30.000 TL teklifte bulundu ve yaptığı açıklamada ”Desteği biraz daha artırıp 30.000 TL’ye yuvarlayalım arkadaşlar. Yusuf’un forması ve Demir Ali için az bile.” ifadelerini kullanmıştı. YUSUF

YAZICI’DAN ALKIŞ ALAN HAREKET…

Trabzonspor eski yöneticisi Nevzat Aydın’ın forma için teklifi sonrası bordo mavili takımın eski yıldızı Yusuf Yazıcı teklifi artırarak 50.000 TL’ye yükseltti ve yaptığı açıklamada ”Biraz daha arttırıp 50.000 TL’ye yuvarlayalım. Demir Ali için bir katkı da bizden olsun.” ifadelerine yer verdi. Yusuf Yazıcı ve Nevzat Aydın’a sosyal medya üzerinden kısa sürede yoğun tebrik ve teşekkür mesajları gitti.

HENÜZ YORUM YOK

YORUM GÖNDER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Exit mobile version