Avukatlığı bıraktı, SMA hastası oğlu için rozet satıyor

Avukat bir anne, çocuğu için sahada mücadele veriyor

Ölümcül bir kas hastalığına sahip Oğlu Demir Ali’nin sağlığına kavuşması için bir mücadele başlatan anne Ezgi Bayraktar, avukatlık mesleğini bırakıp, oğlunun sağlığına kavuşması için Ordu -rıhtımda rozet satıyor.


Sağlık

Anne Ezgi ve baba İbrahim Bayraktar, SMA Tip1 hastası olan ve tedavisi için 2 milyon 100 bin Euro gereken 16 aylık Demir Ali’nin sağlığına kavuşması büyük bir mücadele başlattılar.
 
Önünde sadece 6 ay gibi kısa bir zaman olan Demir Ali’nin tekrar sağlığına kavuşması için büyük mücadele veren mesleği avukatlık olan anne Ezgi Bayraktar, avukatlık mesleğini bırakarak Altınordu Rıhtımında kurulan stantta oğlunun tedavisi için rozet satıyor.
 
Evladı için yapmayacağı şey olmadığını söyleyen anne Ezgi Bayraktar, “Demir Ali için mesleğimi bırakıp, rıhtımda rozet satıyorum. Allah’ın izniyle başaracağız. Anne olan herkes evlat için yapılmayacak şey olmadığını bilir. Tüm Ordumuzu desteğe davet ediyorum.” dedi.
 
649 Bin Euro toplandı

Öte yandan Demir Ali için başlatılan kampanyada şuana kadar 649 bin Euro toplandı. Tedavisi için 2 milyon 100 Euro’ya ihtiyacı olan Demir Ali için halen 1 milyon 251 bin Euro’ya ihtiyaç var. Kampanyamıza başlayalı 45 gün olduğunu söyleyen Ezgi Bayraktar, “Hedefimize çok yakınız. Çok yakında çoğu gitti azı kaldı diyeceğiz” dedi.

Demir Aliye bağış yapmak için,

Öncelikle aşağıdaki linke tıklıyoruz.
https://www.gofundme.com/f/save-demiralis-life

Demir Ali BAYRAKTAR için,
Ayrıca TR İBAN hesabı üzerinden de bağış yapabilmektesiniz.

İŞLETME İBAN HESABI
TR72 0001 2009 6490 0009 0095 82
HALKBANK
Hesap Adı: Azime Ece KARA

YORUM GÖNDER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz