Demir Ali Bayraktar’ın tedavisi için Kermes Düzenledi

Şalpazarı Dernekler Federasyonu ŞALFED ile Geyikli Beldesi Kültür Sosyal ve Yardımlaşma Derneği Kadın  kolları tarafından SMA Hastası Demir Ali’nin tedavisi için düzenlenen kermesin açılışı gerçekleştirildi.

Açılışa, Şalpazarı Dernekler Federasyonu ŞALFED  Başkanı Ömer Kardeniz,Geyikli Beldesi Kültür Sosyal ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Fahri Demirbaş,Dernek üyeleri ve yöneticileri ile Kadın Kolları Başkanları katıldı.

ŞALFED  Başkanı Ömer Kardeniz kermese katkı verenlere teşekkür ederek; “ Hepimizin bildiği gibi kermes gönüllü insanların bir araya getiren ‘hayır çarşısı anlamına gelmektedir. Burada toplanan ürünler ve yapılan yiyecek, içecekler İstanbul’da yaşayan Şalpazarı’lı  hanım kardeşlerimizin el emeği göz nurudur. Kermese İstanbul’dan ve dışarıdan katkı veren esnaf ve işadamlarımız olmak üzere bütün gönüllülerimize ve üyelerimize teşekkür ediyorum”dedi.

Bu kermesin amacı Sma Hastası Demir Ali minik yavrumuzun tedavi masrafını karşılamak için yapılan bir ertkinliktir.Bu ve bunun gibi ekinlik ve desteklerimiz devam edecektir;dedi.Geyikli Beldesi Kültür Sosyal ve Yardımlaşma Derneği lokalinde gerçekleşen Demir Ali Umut Dükkanı kermesi bir hafta açık kalacağı belirtildi.

Açıklama yok.
Açıklama yok.
Açıklama yok.
Açıklama yok.
Açıklama yok.
Açıklama yok.
Açıklama yok.
Açıklama yok.
Açıklama yok.
Açıklama yok.
Açıklama yok.

YORUM GÖNDER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz