Demir Ali’ye Yardım Twitter’da Dünya Gündeminde Yer Aldı.

#demiradam Heşteki Twitter‘da  dünya gündeminde ilk sıralarda yer aldı. Twitter‘da Demir Ali bebeğe çok büyük bir destek sağlanarak dünya gündeminde yer almayı başardı.

Yapılan açıklamada, Demir Ali bebeğe büyük destek var ve Twitter‘da dünya gündeminde yer aldık. İnsanlarımız çok duyarlı bu ilgi ve alaka yardımlara dönüşür ise biz bunu başaracağız. Herkes Demir Ali için yardım yapmalı, zaman daralıyor, şu anda zamanla mücadele ediyoruz vaktimiz azalıyor.

Lütfen sizlerde sesimizi duyurmanız için bizim yardımlarımızı her platformda paylaşın, sesimizi duymayan kalmasın. Sadece duymak yetmiyor hızlı ve acil kodu ile hemen yardım yaparak bizlere destek olmanızı rica ediyoruz. Demir Ali Yürüyecek, bu slogamınıza destek olun ve destek olmaya insanları teşvik edin. Biz birlikte herşeyi başaracağız.

SMA Tip-1 hastası Demir Ali bebeğin ABD’de uygulanan tedavi için 2,1 milyon avroya ihtiyacı var. Demir Ali’nin yüzde 95 başarı sağlayan bu tedaviyi alabilmesi için kısa bir zamanı kaldı.

Demir Ali‘nin annesi Ezgi Bayraktar, “Tedavi için az vaktimiz kaldı. Yardım kampanyası başlattık. Hepinizin vicdanına sesleniyorum, lütfen bize destek olun

Demir Ali‘ye nasıl bağış yapabileceğenizi aşağıdaki resimlerle anlatıyoruz. Yapacağanız işlem çok basit. Sadece resimleri izleyerek hızlı bir şekilde bağışta bulunabilirsiniz.

Demir Aliye bağış yapmak için,

Öncelikle aşağıdaki linke tıklıyoruz.
https://www.gofundme.com/f/save-demiralis-life

Demir Ali BAYRAKTAR için,
Ayrıca TR İBAN hesabı üzerinden de bağış yapabilmektesiniz.

İŞLETME İBAN HESABI
TR72 0001 2009 6490 0009 0095 82
HALKBANK
Hesap Adı: Azime Ece KARA

YORUM GÖNDER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz